poniedziałek, 24 kwietnia 2017

IPLA - słabe i mocne strony

Jak powszechnie wiadomo, każdy student lubuje się w serialach. Gustach studenckich wiodą prym seriale produkcji amerykańskich i brytyjskich, aczkolwiek znajdą się także amatorzy polskich produkcji. Wiele jest portali, które udostępniają ( w dużej mierze nielegalnie!!! ) dostęp do seriali przez Internet. Dzięki temu możemy oglądać przedpremierowe odcinki naszych ulubionych seriali nie posiadając telewizora. Jedną z takich platform jest IPLA, która jest największą telewizją internetową.
źródło: www.ipla.tv

Czym jest IPLA?

To interaktywna telewizja internetowa i serwis typu wideo na życzenie prowadzony przez Redefine sp. z o.o.od 2008 roku, związaną z grupą Polsat.

Co oferuje IPLA?

1. transmisje na żywo w wysokiej jakości (HD).
2. bazę kilkudziesięciu tysięcy legalnych treści telewizyjnych, w tym filmów pełnometrażowych oraz seriali (dostępnych także przedpremierowo), koncertów, programów telewizyjnych i relacji sportowych).
3. kilkanaście kanałów telewizyjnych na żywo.
źródło: www.ipla.tv

Na co warto zwrócić uwagę?

Strona ta działa całkowicie legalnie, aczkolwiek potrafi być zawodna! W 2010 roku oglądając mecz Polska - Brazylia zaraz po odsłuchaniu hymnu, transmisja się zakończyła. Zdezorientowana postanowiłam to sprawdzić, ponieważ myślałam, że to wina słabego łącza internetowego. Nic bardziej mylnego! Dowiedziałam się, że podczas meczu transmisja nadal była reklamowana, a reklama, która widniała zachęcała do wykupienia dostępu, którego de facto nie było! Ludzie, którzy dali się oszukać nie odzyskali swych pieniędzy do dnia dzisiejszego...

A jakie wy macie doświadczenia z tą stroną?

Spotkało Was coś podobnego?

Podzielcie się w komentarzach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ten wpis usycha z tęsknoty za Twoim komentarzem.