wtorek, 18 kwietnia 2017

SO IT'S TRAP # 5

Jeśli jeszcze nie macie planów na piątkowy wieczór - to oficjalnie mogę Wam powiedzieć, że nie musicie się już tym martwić!21 KWIETNIA, GODZINA 21:00. WIDZIMY SIĘ W KLUBIE METRO W OPOLU. 

Zastanawiacie się pewnie, co post o imprezie i to w dodatku TRAPOWEJ może robić na blogu o multimediach w PR i reklamie? Otóż, jest to NASZ projekt prowadzony w ramach zajęć, gdzie przyglądamy się oddziaływaniu mediów społecznościowych na rozprzestrzenianie się informacji o imprezie "SO IT'S TRAP". Jest to już 5 edycja, którą prowadzi nasz kolega z roku - Filip Urbaniak.


Jego zadanie to nie tylko pozyskanie jak największej liczby folowersów czy lajków na fanpegu, ale przede wszystkim na zorganizowaniu klubu, dj i całej otoczki, którą reszta grupy będzie mogła oprawić w ładne zdjęcia i opublikować jako post lub wydarzenia na przeróżnych mediach społecznościowych.

Muszę tutaj również wspomnieć o konkursie, który został zorganizowany. W końcu wykorzystywanie zachęty w reklamach było wykorzystywane od zawsze, więc również postanowiliśmy z tego skorzystać.

Przede wszystkim działamy na Facebooku, na którym umieszczamy zdjęcia, informacje, a przede wszystkim zajawki muzyczne, bo przecież nie każdy musi wiedzieć czym jest TRAP.

I może właśnie od tego powinien zacząć się post, ale czy wtedy czytalibyście go dalej, gdybym od razu wytłumaczyła Wam, na czym polega cała zabawa?
TRAP ( jak podaje nam wikipedia ) - agresywna tematyka tekstów oraz brzmienie, z wykorzystaniem automatu perkusyjnego. Jeśli nie wiele z tego zrozumieliście, o to kawałek, który może Wam wpaść w ucho. I jeśli tak się stało - to wiecie już co zrobić w piątkowy wieczór.


Jeśli chodzi o media, które pomagają nam dotrzeć do określonej grupy społecznościowej, nie zawsze nasze udostępnienia czy wpisy mają tak duży wydźwięk  jak tego byśmy chcieli, jednak nie poddajemy się i wciąż działamy dalej.

Jak podają nasze statystyki mamy ponad 12 tysięcy zaproszonych osób i to nie tylko przez nas, ale przez wszystkich obserwatorów, którzy wysyłają linki do swoich znajomych i tak to idzie dalej. Wychodzimy z założenia, że im więcej osób wie o tym, co będzie się działo w piątkowy wieczór w Opolu, tym lepiej!Dlatego nie zastanawiajcie się już ani sekundy dłużej. Ubierzcie wygodne buty, bo muzyka da waszym nogom nieźle popalić, weźcie znajomych, którzy wiedzą co to dobra zabawa i ruszajcie w kierunku KLUBU METRO. Bo my na pewno tam będziemy.

A Ty, lubisz imprezy tematyczne? Byłeś kiedyś na imprezie "SO IT'S TRAP"? Napisz w komentarzu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ten wpis usycha z tęsknoty za Twoim komentarzem.