wtorek, 25 kwietnia 2017

#instamatki

W mediach społecznościowych nie mogło zabraknąć tematu rodzicielstwa i dzieci. Młode mamy zaczęły tworzyć blogi parentingowe o swoim macierzyństwie, opisując swoje obawy, problemy czy udzielając rad innym mamą czy kobietom które planują ciąże.


Jednak dużą konkurencją dla blogów stał się Instagram.  Młode mamy publikując zdjęcia swoich pociech zyskały ogromną popularność i obserwatorów. Trzeba przyznać, że obserwowanie jak dzieci dorastają i robią postępy w swoim życiu jest naprawdę intrygujące.

Profile #instamatek https://www.instagram.com/explore/tags/instamatki/


#instamatki oprócz dzielenia się zdjęciami swoich pociech również zarabiają na swoich kontach na Instagramie. Wiele marek dziecięcych nawiązuję współpracę z #instamatkami. Jest to doskonały sposób na promowanie produktów dla dzieci, bo przecież kto najlepiej poleci produkt jak nie osoba która sama go wypróbowała. #instamatki dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat produktów i bardzo często zachęcają do ich zakupu.

Najpopularniejszymi #instamatkami w Polsce są: @pastelowemigawki, @livesnapblog,   @ladygugu_pl, @agafleischer, @matka_corek

Co sądzicie o Instmatkach? A może sami obserwujecie ich profile? Napiszcie o tym w komentarzu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ten wpis usycha z tęsknoty za Twoim komentarzem.