piątek, 21 kwietnia 2017

Moda na bycie Fit

Reklamy towarzyszą nam na każdym kroku. Gdzie się obejrzymy tam ktoś zachęca nas do zakupów. Nikt z nas tego nie lubi ale chyba już każdy z nas się do tego przyzwyczaił. Lato zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie? Lawina reklam i świetnych porad jak ćwiczyć, zdrowo jeść i w mgnieniu oka uzyskać świetną sylwetkę. Bycie "FIT" jest najgorętszym tematem w reklamach telewizyjnych, portalach społecznościowych i przeróżnych stronach internetowych.


W Polsce to Ewa Chodakowska zapoczątkowała modę na bycie szczupłą, wysportowaną i zdrową kobietą. Jej wizerunek promuje bycie "FIT". Jak wiemy aby osiągnąć dany cel należy zwracać uwagę na wszystko co wiąże się z dietą i ćwiczeniami. Ewa doskonale połączyła obie te kwestie. Dzięki temu rozkochała w sobie rzeszę ludzi poprzez jej porady dotyczące odpowiedniej diety i treningów. Siłownie i zajęcia fitness są oblegane jak nigdy wcześniej. I nic dziwnego, ponieważ bycie fit rozpowszechniła ona na szeroką skalę na:
http://www.ewachodakowska.pl
https://www.youtube.com/results?search_query=chodakowska

Jeszcze parę lat temu siłownia, zdrowa dieta czy suplementy diety kojarzyły się z kulturystyką i przede wszystkim z mężczyznami, którzy częściej korzystali z siłowni. Teraz również kobiety zaczęły zdrowiej się odżywiać i dbać o swoje ciało.
Myślę, że to dobry znak i krok do zdrowszego i lepszego życia.
A Ty jak uważasz? Napisz o tym w komentarzu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ten wpis usycha z tęsknoty za Twoim komentarzem.