poniedziałek, 17 kwietnia 2017

GROUPON oknem na świat!

Jako, że jestem typem tradycjonalistki spróbowałam czegoś nowego, co od dawna budziło moje szczere zainteresowanie... Uwielbiam podróżować, a mój dorobek turystyczny jest niemały, dlatego postanowiłam spróbować podróżowania z platformą www.groupon.pl
Czym jest GROUPON?

To portal internetowy (serwis internetowy), w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą dokonywać zakupów grupowych. Działalność firmy opiera się na dostarczaniu użytkownikom ofert promocyjnych na usługi i produkty zlokalizowane w ich niedalekim otoczeniu. Korzystanie z oferty możliwe jest również za pomocą aplikacji mobilnej działającej na systemach iOS, Android oraz Windows.

Dlaczego warto korzystać z GROUPONa?

1. Dzięki niemu znajdujemy oferty hoteli, pensjonatów, spa i nie tylko w atrakcyjnych cenach!
2. Pobyt bądź atrakcję możemy wykupić w formie bonu podarunkowego jako prezent.
3. Wszystko jesteśmy w stanie zrobić za pomocą komputera nie ruszając się z fotela.
4. Portal zapewnia nam wyjazdy zagraniczne jak i krajowe
5. W swojej ofercie mają także bilety na różne wydarzenia czy atrakcje.
6. Na stronie znajdują się także obowiązujące kody rabatowe do znanych sieciówek.


A czy Wy korzystaliście z GROUPONu? A może znacie podobne strony, które warto odwiedzić?

Podzielcie się w komentarzu :)

2 komentarze:

  1. Sama niejednokrotnie korzystałam z platformy Groupon i myślę, że można znaleźć naprawdę ciekawe oferty za okazyjną cenę. Sądzę, że to coś w sam raz dla studentów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam. Zgadzam się z opinią iż groupon jest oknem na świat. Również korzystałem z platformy groupon i wróciłem bardzo zadowolony i zrelaksowany a to wszytsko za przystępne pieniądze. Groupon.pl jest również świetnym pomysłem na prezent wraz z bratem wykupiłem pobyt w górach dla rodziców wrócili bardzo zadowoleni. A to wszystko na wyciągnięciu ręki. Wystarczy założyć konto i mozemy planować swoje przyszłe wakacje. Zaleta jest to iż kupony mozemy wykorzystać kiedy tylko chcemy. Dlugi okres ważności kuponu.

    OdpowiedzUsuń

Ten wpis usycha z tęsknoty za Twoim komentarzem.